Silver varianta anulát - číslovaná (000000) se stříbrným metalickým proužkem.

Ke každému anulátu je navíc přiložen certifikát.

Certifikátů bylo, stejně jako anulátů, vyrobeno 399 číslovaných kusů s číslováním od 001/399 až do 399/399. Každý certifikát je vlastnoručně podepsán Dominikem Haškem.

 

Rozměr 194x84mm, náklad 399ks, bankovkový vodoznakový papír (lipové listy), hlubotisk portrétu a puku (sklopný efekt), mikropísmo, UV barva a další ochranné prvky. Každý kus se prodává včetně kartonového obalu, ve kterém je pamětní list uložen v průhledné kapse a lze ho jednoduše vyjmout.

 

Tisk pamětního listu

Tisk pamětního listu probíhal ve Státní tiskárně cenin a také v Tiskárně Imperia, která se Státní tiskárnou cenin úzce spolupracuje.

Pamětní list je vytištěn 4 barevným ofsetem s irisem, portrét je pak vytištěn hlubotiskem.

Tisk probíhal s využitím nejnovějších technologií a podle přísných standardů na kvalitu ceninového tisku a obsahuje mnoho viditelných i neviditelných ochranných prvků – např. hlubotisk, sklopný efekt, metalický proužek, UV barva, mikropísmo a další.

Číslování je provedeno stejným způsobem, jako na současných českých bankovkách.

 

Specifikace

Rozměr: 194×84 mm
Autor:
Matej Gábriš
Fotografická spolupráce:
Jiří Koliš
Náklad:
399ks anulátů
Série:
pouze H39
Papír:
100g/m2, bankovkový – ceninový, s vodoznakem lipových listů a s vlákny
Obal:
kartonový, připravila Ottova tiskárna. Hlavní nápis je vytvořen lesklou metalickou folií, tzv. termoražbou, ostatní texty pak technikou sítotisku.

Pamětní list ve formě bankovky Dominik Hašek - Silver

6 292 Kč
Dostupnost: Skladem
Distribuce zakoupených pamětních listů Dominik Hašek, začne 12.4.2023 u dopravce Zásilkovna. Omezení - maximální odběr jsou 2 ks na osobu/nákup! Nelze kombinovat s jinými produkty e-shopu, pouze s variantou Gold, nebo listy A. Panenky. Splatnost objednávky je do 3 pracovních dnů.
-
+