Naše charitativní projekty - aukce !!!

Velká charitativní aukce: Unikátní možnost získat podepsané retro dresy mistry Evropy 1976 a jedinečné sběratelské karty s replikou medaile

Jedinečná příležitost získat originální podpisy všech žijících mistrů Evropy na věrných replikách dresů z mistrovství Evropy 1976 s vyšívaným státním znakem. Retro dresy byly podepsány hráči, kteří nastoupili ve finále v Bělehradě proti NSR na unikátním (a možná neopakovatelném) setkání všech žijících mistrů Evropy 1976 v listopadu ve Velkých Bílovicích na Moravě.

AUKCI NAJDETE TADY.

Autentičnost podpisů garantuje Nadace fotbalových internacionálů. Originální dresy se nedochovaly, protože většina hráčů je vyměnila po utkání se soupeři a žádná náhradní sada neexistovala.

Vhodným doplněním podepsaného dresu je možnost nákupu jedinečné karty obsahují zmenšenou repliku originální verze medailí pro mistra Evropy 1976, dozdobenou ražbou v bronzové variantě a s razítkem Charity, což z každé jednotlivé karty dělá originální kus 1/1.

Obdobné karty bez nápisu Charity budou v právě vycházející sběratelské Limitované Unikátní Sérii nazvané „Medailové série Československé reprezentace v letech 1960 – 1980“ od značky Legendary-Cards.cz. Oficiální prodej Unique Medal Series bude zahájen 7. května 2024

Výtěžek aukce půjde na charitativní účely, konkrétně pro Nadaci fotbalových internacionálů, která se již třicet let stará o bývalé reprezentanty.

Více o nadaci zde. 

Unikátní set karet pro Nadační fond Zbrojovák

Získejte do své sbírky unikátní sadu kartiček zbrojováckých legend s kousky originálních dresů - Charity Match Worn Jersey! René Wagner, Petr Křivánek, Milan Pacanda, Ondřej Mazuch, Pavel Šustr, Luděk Zelenka, Petr Švancara, Jakub Řezníček, Dušan Melichárek a Jakub Šural. Vše ve speciálním obalu a s jasným potenciálem stát se ozdobou vaší fotbalové vitríny! Více nejdete zde.

 

Charitativní část projektu - Dominik Hašek 39 - Pamětní list

Dominik Hašek se rozhodl věnovat 139,- Kč z každého prodaného kusu Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ o.p.s., se sídlem v Pardubickém kraji.

Více informací najdete na webu www.osobnostistoleti.cz.

Aukce karet 1/1 Klub Legend HC Sparta Praha 1903!

Součástí aukce jsou karty všech 37 členů sparťanského Klubu legend v edici 1of1. Každá karta je originál, neexistuje žádná kopie. Do aukce jej věnoval nejtradičnější výrobce hokejových karet, společnost Legendary Cards.

Zapojte se do dobročinné aukce zde!


 

Vážení fanoušci sportovních artefaktů a sběratelských karet, 
naše firma pro Vás bude pravidelně ve spolupráci se společností eSports pořádat různé charitativní aukce na portálu SportovniAukce.cz.

S pozdravem Váš tým
LEGENDARY CARDS

 

Aukce obrazu League Dynasty Vsetín posunuta!

Vážení fanoušci sportovních artefaktů a sběratelských karet, 
z důvodu vyhlášení nouzového stavu od 26. 11. 2021 musíme charitativní aukci, která byla navázána na promo akci k vydání karet ze série League Dynasty v rámci utkání HC Vsetín na Lapači ODSUNOUT. Doufáme, že jen na leden 2022.

S pozdravem Váš tým
LEGENDARY CARDS

 

 

1. dobročinná aukce Legendary Cards:

Obraz od Josefa Rataje – Vsetín League Dynasty

 

Předmětem naší první dražby je unikátní obraz renomovaného výtvarníka Josefa Rataje. Jedná se o originální plátno (90 x 130 cm), které bylo vytvořeno speciálně na zakázku pro Legendary Cards a sloužilo jako leitmotiv při výrobě sběratelských kartiček ze série League Dynasty u příležitosti uplynutí dvaceti let od šestého extraligového titulu vsetínských hokejistů. Do aukce, jejíž součástí jsou i „zbrojovácké“ červené dresy hokejistů VHK ROBE Vsetín, ve kterých Valaši odehráli utkání proti Frýdku-Místku v rámci 6. ročníku akce Hokej na dřeň se můžete zapojit na sportovniaukce.cz/homepage/auction/2747.

Výtěžek aukce je určen rodině Machálkových ze Vsetína, které první den roku 2022 zničil požár celý domov. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ovšem škoda byla odhadnuta na 1 500 000 korun. Rodinu se dvěma malými dětmi, které hrají hokej za Vsetín, můžete již nyní podpořit prostřednictvím služby donio.cz.