Naše charitativní projekty - aukce !!!

Unikátní set karet pro Nadační fond Zbrojovák

Získejte do své sbírky unikátní sadu kartiček zbrojováckých legend s kousky originálních dresů - Charity Match Worn Jersey! René Wagner, Petr Křivánek, Milan Pacanda, Ondřej Mazuch, Pavel Šustr, Luděk Zelenka, Petr Švancara, Jakub Řezníček, Dušan Melichárek a Jakub Šural. Vše ve speciálním obalu a s jasným potenciálem stát se ozdobou vaší fotbalové vitríny! Více nejdete zde.

 

Charitativní část projektu - Dominik Hašek 39 - Pamětní list

Dominik Hašek se rozhodl věnovat 139,- Kč z každého prodaného kusu Základní škole a Praktické škole SVÍTÁNÍ o.p.s., se sídlem v Pardubickém kraji.

Více informací najdete na webu www.osobnostistoleti.cz.

Aukce karet 1/1 Klub Legend HC Sparta Praha 1903!

Součástí aukce jsou karty všech 37 členů sparťanského Klubu legend v edici 1of1. Každá karta je originál, neexistuje žádná kopie. Do aukce jej věnoval nejtradičnější výrobce hokejových karet, společnost Legendary Cards.

Zapojte se do dobročinné aukce zde!


 

Vážení fanoušci sportovních artefaktů a sběratelských karet, 
naše firma pro Vás bude pravidelně ve spolupráci se společností eSports pořádat různé charitativní aukce na portálu SportovniAukce.cz.

S pozdravem Váš tým
LEGENDARY CARDS

 

Aukce obrazu League Dynasty Vsetín posunuta!

Vážení fanoušci sportovních artefaktů a sběratelských karet, 
z důvodu vyhlášení nouzového stavu od 26. 11. 2021 musíme charitativní aukci, která byla navázána na promo akci k vydání karet ze série League Dynasty v rámci utkání HC Vsetín na Lapači ODSUNOUT. Doufáme, že jen na leden 2022.

S pozdravem Váš tým
LEGENDARY CARDS

 

 

1. dobročinná aukce Legendary Cards:

Obraz od Josefa Rataje – Vsetín League Dynasty

 

Předmětem naší první dražby je unikátní obraz renomovaného výtvarníka Josefa Rataje. Jedná se o originální plátno (90 x 130 cm), které bylo vytvořeno speciálně na zakázku pro Legendary Cards a sloužilo jako leitmotiv při výrobě sběratelských kartiček ze série League Dynasty u příležitosti uplynutí dvaceti let od šestého extraligového titulu vsetínských hokejistů. Do aukce, jejíž součástí jsou i „zbrojovácké“ červené dresy hokejistů VHK ROBE Vsetín, ve kterých Valaši odehráli utkání proti Frýdku-Místku v rámci 6. ročníku akce Hokej na dřeň se můžete zapojit na sportovniaukce.cz/homepage/auction/2747.

Výtěžek aukce je určen rodině Machálkových ze Vsetína, které první den roku 2022 zničil požár celý domov. Naštěstí se nikomu nic nestalo, ovšem škoda byla odhadnuta na 1 500 000 korun. Rodinu se dvěma malými dětmi, které hrají hokej za Vsetín, můžete již nyní podpořit prostřednictvím služby donio.cz.