Nadace fotbalových internacionálů a Legendary Cards spolupracují

16. 09. 2022

 

Je nám velkým potěšením oznámit vám, že jsme podepsali exkluzivní licenční smlouvu s NADACÍ FOTBALOVÝCH INTERNACIONÁLŮ, která sdružuje všechny naše bývalé fotbalové reprezentanty.

Její vznik byl spojen s myšlenkou pokusit se alespoň částečně napravit křivdy minulosti, kdy se reprezentanti starali na hřišti o dobré jméno našeho fotbalu ve světě v amatérských podmínkách a bez odpovídajícího ocenění. Výkony a výsledky při tom udělali v zahraničí pro popularizaci naší vlasti více, než celé zástupy tehdejších diplomatů a smutně proslulých státníků. Většině z těchto fotbalistů však dnes zůstaly pouze skromné důchody a zdravotní potíže jako následky utrpěných zranění. Posláním Nadace je proto přispívat ke společenskému ocenění fotbalových reprezentantů a především pomáhat bývalým internacionálům, kteří mají zdravotní nebo sociální problémy.

A protože milujeme sport a kartičky k němu již neodmyslitelně patří, rozhodli jsme se jejich výrobou a prodejem Nadaci také podpořit. Vy se tak můžete těšit na další exkluzivní kousky v podobě nízko limitních karet do vašich sbírek a Nadace na peníze z prodeje tolik potřebné pro výše zmíněné účely.

O tom, jak projekt pokračuje vás budeme pravidelně informovat na našem webu a sociálních sítích.

 

Váš tým

LEGENDARY CARDS